berta / Exhibitions
 1.  


  Lielā Vasaras Izstāde 2011,  Latviešu mūsdienu glezniecība. 2011.g. jūlijs-septembris,  galerija "Man's", Jēkabpils

   

 2. Lielā Vasaras izstāde galerijā "Mans's" notiks jau 20. reizi . 

  Vairāk informācijas lasiet : www.manss.lv

   


 3. 2011/21/05


  D.FAB "Fabrikas iela"


   

 4. "Marakešas aptieka" akrils, sietspiede, audekls, 130 x 165, 2007

  • 1

   "Marakešas aptieka" akrils, sietspiede, audekls, 130 x 165, 2007

  • 2

   Tika demonstrēta animācijas filma "Sieviete un Vējš"

  No 14. – 21. maijam galerijā D.FAB Slokas ielā 52 apskatāma izstāde „Fabrikas iela”, kurā piedalās kopumā 20 mākslinieki.

  Izstādes koncepcija tiek veidota kā pastaiga Fabrikas ielā. Tā tiek saprasta kā ielas telpa, kuras pamatuzdevums ir virziens un kustība. Šī tēma nosaka izstādes darbu blakusesamību un kopesamību, jo eksponētie mākslas darbi prezentē vienas domāšanas valodas dažādus dialektus.

  Izstāde vienlaicīgi tematizē līdzību, kas pastāv starp cilvēka organismu un ielu. „Fabrikas iela” ir kā vienots organisms, kurā plūst garāmgājēji, starp kuriem vērojama savstarpēja mijiedarbība. Izstādes apmeklētāji un ielas garāmgājēji ir kā plūstošie asinsvadi organismā – tie papildina un attīsta viens otru, veidojot sociāli aktīvu kopumu.

  Mākslinieki paņem no šīs ielas un atdod ielai. Ielā tie ierauga atšķirīgas nišas, kuru sazarojumā tiek atrasti kā funkcionāli, tā arī emocionāli uzrunājoši atribūti. Tie var būt ikdienas materiāli, situācijas, politiskas diskusijas, tabu tēmas, vai saikne starp realitāti un fikciju.

  Izstādi apmeklēs arī Minhenes mākslas savienības (Kunstverein München) biedri, kas šajā laikā rīko braucienu uz Latviju un Igauniju, lai iepazītos ar Rīgas un Tallinas mākslas notikumiem. Šīs savienības biedri ir augstākā līmeņa profesionāļi, kas ne tikai orientējas laikmetīgās mākslas norisēs starptautiskā līmenī, bet arī paši veido savas privātkolekcijas, gan starptautiskas mākslas izstādes, sadarbojoties ar galerijām un citām mākslas institūcijām.

  Izstādes darba laiks: 14. – 21. maijs

  14.maijs: no plkst.14.00 līdz 19.00

  no 15.maija: katru dienu no plkst. 11.00 – 19.00 , bez brīvdienām, ieeja bezmaksas.

   

      


 5. 2010/11/12


  Grupas izstāde  "Jaunie Latvijas glezniecībā II. Pilsētas Bērni", LNMM izstāžu zāle Arsenāls

  Group exhibition "Young Latvian painters II. The Children of the City", LNMM exhibition hall Arsenals


    6. Izstāde "Patīkamās atmiņas"

  Exhibition "Pleasant memories"


   

 7.  


  2010/15/09


  Izstādes "Patīkamas atmiņas" atklāšana 15. septembrī plkst. 19.00 kafejnīcā - galerijā FLAT, Ģertrūdes 46


   

   

    8.  


  Izstāde "Alternatīvais flīģelis"

  Exhibition "Alternative piano"


 9. Izstādes atklāšana 28.maijā plkst. 18:30. ALTERNATĪVĀ FLĪĢEĻA vizuālā māksla izpaudīsies jaunās mākslinieces Patricijas Brektes gleznās “Baltā flīģeļa” mākslas telpā un Latvijas Mākslas akadēmijas studentu Jāņa Novika un Anša Dobičina tēlniecības darbos ārtelpā.

   

  http://www.sigulda.lv/public/lat/jaunumi/2780/print

   

   
 10.  2007/17/11 - 2008/ 27/01


  "Našķu bumba". Jaunie Latvijas glezniecībā.


   

   


 11. 2010/17/09


  Izstāde "Brīnišķīgais ceļojums", VEF, Ūnijas 4

  Exhibition "Wonderful Trip", VEF, Ūnijas street 4


   

 12. We have a pleasure to invite you to the opening of group exhibition "WONDERFUL TRIP" on Saturday, September 12, 7pm - 3pm.

  Exhibition will be open daily from 2pm to 8pm till September 30 in ex-factory VEF block No. 7, floors 2 and 3, Ūnijas street 4, Rīga. Entrance - free.

  WONDERFUL TRIP is a part of International Art project SURVIVAL KIT and Contemporary Culture Forum WHITE NIGHT.


 13.  

  No 2009. gada 12. līdz 19. septembrim Rīgas pilsētvidē norisināsies Latvijas Laikmetīgā mākslas centra organizēts starptautisks mākslas projekts «Survival Kit jeb izdzīvošanas komplekts». Tā  ietvaros mākslinieki, reflektējot par dažādām izdzīvošanas stratēģijām mūsdienu pasaulē, apdzīvos brīvās telpas K. Barona un Tērbatas ielās. Projekts tiek organizēts Mūsdienu kultūras foruma «Baltā nakts» ietvaros. 2009. gada «Baltā nakts» notiks naktī no 12. uz 13. septembri.

        Abos savstarpēji saistītajos notikumos piedalās arī VEF korpusos strādājošo mākslinieku ierosināta kopizstāde, kam darba versijas nosaukums ir «Brīnišķīgais ceļojums». Izstāde notiks Ūnijas ielā 4, VEF 7. korpusa 2. un 3. stāvā.

        Kopizstādes «Brīnišķīgais ceļojums» ideja vispirms saistīta ar vēlēšanos «izdzīvošanas komplektā» līdzās praktiskiem priekšmetiem un izdzīvošanas stratēģijām iekļaut arī mākslu pašu par sevi. Ceļojuma stratēģija ir dažāda. No vienas puses mākslinieki bieži ceļo jaunu iespaidu iegūšanai, no otras – pēcāk viņu radītie darbi kļūst par sava veida ceļojuma iespēju arī skatītājam. Taču ceļojums var nebūt tikai fizisks, tas var būt garīgs, iztēlē notiekošs. Kā piemēru varu minēt 1990. gadā Liepājā dzīvojušo mākslinieku Visvaldi Ziediņu, kurš pārdzīvojot problēmas savā ģimenē, brīdī, kad saslima viņa tēvs, tēva kopšanas starplaikā, atrod brīžus kad pasēdēt un «pakārtot savu Kaukāza minerālu kolekciju, lai novadītu drūmās domas» (citāts no mākslinieka dienasgrāmatas). Viņa izpratnē tā ir kā pastaiga Kaukāza kalnos, pēc kā viņš atkal var iet iezāļot tēvu. Kā vienā, tā otrā ceļojuma veidā ir iespējams piedzīvot «brīnumu», tā atklāsmes sajūtu.

        Izstādes ietvaros katrs mākslinieks savā darbā tiek aicināts censties atbildēt uz noteiktiem jautājumiem:

        Kādos brīžos jūs izvēlaties ceļot?

        Kas ir ceļojuma brīnuma noslēpums?

        Kāds spēks ceļojumā jūs novedis gluži vai svētās ekstāzes stāvoklī?

        Kāda «nezināmā» un «neizskaidrojamā» kombinācija, uzlūkojot to, likusi zaudēt jums runas spējas?

  «Brīnišķīgajam ceļojumam» nav jākļūst par dogmu, skaistu pašpārliecinošu pastkartīšu savirknējumu, bet mākslinieku individuālo stratēģiju atklāsmi, kurā sajūtams šaubu un nejaušību pilnais «brīnuma» atklāsmes ceļš. 

  Ieva Kulakova, izstādes «Brīnišķīgais ceļojums» kuratore

  (Izstādes ideja tapusi tieši iespaidojoties no konkrētu mākslinieku atsevišķiem darbiem un organizētām izstādēm. Par to labprāt pastāstīšu tiekoties personīgi.)

   

   
 14. 2009


  Izstāde "Ostas skati"

  Exhibition "Harbor sights"


 15. Patricija un Kristians Brektes ielūdz Jūs uz izstādes atklāšanu "Ostas Skatos" š.g. 2. septembrī plkst. 19:00

  Patricija Brekte and Kristians Brekte will be pleased to enjoy your company at the opening of exhibition at "Ostas Skati" on Wednesday, September 2 at 19:00

  Patricija & Kristians

   

      

 16. Vernissage & Animationsfilmpremiere "Die Frau und der Wind"

 17. Vernissage & Animationsfilmpremiere "Die Frau und der Wind"

  Sonntag, 29. Mai 2011, ab 11.00 Uhr

  Einführung und Vortrag der Künstlerin Patricija Brekte zum Animationsfilm um 12.30 Uhr

   

  Sadarbībā ar Galerie Art promotion02